Kto je Smeťko? - prvá detská environmentálna kniha

Radi by ste deťom zrozumiteľne vysvetlili ako triediť odpad a čo je to recyklácia? Moja kniha Kto je Smeťko? prevedie pútavými príbehmi o Smeťkovi touto témou každé dieťa vo veku 5 - 10 rokov.

Pokiaľ chcete osobné venovanie, rada vám knihu podpíšem. Stačí to napísať pri objednaní do poznámky, ktorú nájdete v košíku.

DOPRAVA ZADARMO pri objednaní 3 ks kníh a viac

Skladom
Značka: ZuNeVa
€15,90 –12 % €13,90 / ks
Kategória: E-shop
Hmotnosť: 0.552 kg
Kde je Smetko6
€15,90 –12 %

Milujete prírodu a radi chodíte na prechádzky? Tiež vás trápi odpad, ktorý vidíte porozhadzovaný kade-tade? Presne toto je dôvod, prečo som napísala svoju prvú detskú knihu Kto je Smeťko?

Mám dlhoročné skúsenosti s deťmi ako učiteľka materskej školy a preto príbehy a ilustrácie som písala a kreslila práve pre deti predškolského veku a deti prvého stupňa základnej školy. Písmo, jeho tvar a veľkosť som volila tak, aby pomohlo deťom pri prvých čitateľských začiatkoch.

Keďže je to kniha s environmentálnou tematikou, je samozrejmosťou, že je vytlačená na ekologickom recyklovanom papieri.

Informácie a fakty o odpade boli konzultované a schválené Ministerstvom životného prostredia.

Kniha Kto je Smeťko? obsahuje 96 strán a je rozdelená na 3 časti.

  • 1.časť - Príbehy vyhodených smetí, ktoré sa túžia dostať do správnych smetných košov.
  • 2.časť - Príbehy  o tom, čo sa recykláciou z odpadu stáva
  • 3.časť - ako správne triediť odpad

Kto je Smeťko?

KdeJeSmetko_kniha_web

Príbeh s presahom

Smeťko je hlavným hrdinom príbehu a cez jeho túžbu dostať sa do správneho odpadkového koša sa stretnete i s ďalšími druhmi odpadu. Vaše dieťa nenásilnou formou poučíte o dôležitosti triedenia odpadu a recyklácie.

KdeJeSmetko_kniha_web3

Vlastné ilustrácie

Celá kniha obsahuje moje vlastné akvarelové ilustrácie. Na knihe som pracovala niekoľko mesiacov a všetko konzultovala i s Ministerstvom životného prostredia Slovenskej republiky.

Viac o knihe Kto je Smeťko?

Počet strán:

96

Jazyk:

slovenský

Rozmer knihy:

27 x 19,5 x 1,4 cm

Hmotnosť:

552 g

Mojim prianím je, aby kniha Kto je Smeťko? bola pomocníkom pre učiteľky i rodičov pri osvete o triedení odpadu . Budem vďačná, ak práve moja kniha pomôže vo vzdelávaní našich detí. Dajte mi vedieť, ako sa vám kniha páčila: mail@zuneva.sk .


ZuNeVa_logo4

ZuNeVa je skratka vytvorená z môjho mena Zuzana Nemčková Vavrová. Som mama troch synov a bývalá učiteľka materskej školy. Detský svet sa prelína mojim životom, ale veľmi mi záleží aj na ochrane prírody.  Preto sa venujem  tvorbe s environmentálnou tematikou pre deti.  V deťoch vidím nádej, že vďaka skorej osvete, začnú pristupovať k životnému prostrediu zodpovednejšie a ohľaduplnejšie ako my.

Späť do obchodu