Kto je Smeťko? - prvá detská environmentálna kniha

Radi by ste deťom zrozumiteľne vysvetlili ako triediť odpad a čo je to recyklácia? Moja kniha Kto je Smeťko? prevedie pútavými príbehmi o Smeťkovi touto témou každé dieťa vo veku 5 - 10 rokov.

Pokiaľ chcete osobné venovanie, rada vám knihu podpíšem. Stačí to napísať pri objednaní do poznámky, ktorú nájdete v košíku.

DOPRAVA ZADARMO pri objednaní 3 ks kníh a viac

Skladom
Značka: ZuNeVa
€15,90 –13 % €13,90 / ks
Kategória: E-shop
Hmotnosť: 0.552 kg
Kde je Smetko6
€15,90 –13 %

Milujete prírodu a radi chodíte na prechádzky? Tiež vás trápi odpad, ktorý vidíte porozhadzovaný kade-tade? Presne toto je dôvod, prečo som napísala svoju prvú detskú knihu Kto je Smeťko?

Mám dlhoročné skúsenosti s deťmi ako učiteľka materskej školy a preto príbehy a ilustrácie som písala a kreslila práve pre deti predškolského veku a deti prvého stupňa základnej školy. Písmo, jeho tvar a veľkosť som volila tak, aby pomohlo deťom pri prvých čitateľských začiatkoch.

Keďže je to kniha s environmentálnou tematikou, je samozrejmosťou, že je vytlačená na ekologickom recyklovanom papieri.

Informácie a fakty o odpade boli konzultované a schválené Ministerstvom životného prostredia.

Kniha Kto je Smeťko? obsahuje 96 strán a je rozdelená na 3 časti.

  • 1.časť - Príbehy vyhodených smetí, ktoré sa túžia dostať do správnych smetných košov.
  • 2.časť - Príbehy  o tom, čo sa recykláciou z odpadu stáva
  • 3.časť - ako správne triediť odpad

Kto je Smeťko?

KdeJeSmetko_kniha_web

Príbeh s presahom

Smeťko je hlavným hrdinom príbehu a cez jeho túžbu dostať sa do správneho odpadkového koša sa stretnete i s ďalšími druhmi odpadu. Vaše dieťa nenásilnou formou poučíte o dôležitosti triedenia odpadu a recyklácie.

KdeJeSmetko_kniha_web3

Vlastné ilustrácie

Celá kniha obsahuje moje vlastné akvarelové ilustrácie. Na knihe som pracovala niekoľko mesiacov a všetko konzultovala i s Ministerstvom životného prostredia Slovenskej republiky.

Viac o knihe Kto je Smeťko?

Počet strán:

96

Jazyk:

slovenský

Rozmer knihy:

27 x 19,5 x 1,4 cm

Hmotnosť:

552 g

Mojim prianím je, aby kniha Kto je Smeťko? bola pomocníkom pre učiteľky i rodičov pri osvete o triedení odpadu . Budem vďačná, ak práve moja kniha pomôže vo vzdelávaní našich detí. Dajte mi vedieť, ako sa vám kniha páčila: mail@zuneva.sk .


ZuNeVa_logo4

ZuNeVa je skratka vytvorená z môjho mena Zuzana Nemčková Vavrová. Som mama troch synov a bývalá učiteľka materskej školy. Detský svet sa prelína mojim životom, ale veľmi mi záleží aj na ochrane prírody.  Preto sa venujem  tvorbe s environmentálnou tematikou pre deti.  V deťoch vidím nádej, že vďaka skorej osvete, začnú pristupovať k životnému prostrediu zodpovednejšie a ohľaduplnejšie ako my.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie